Рус

Київ - чудове місто,щоб пустити коріння...

Але ми можемозробити його ще кращим!

ПОСАДИВ ЦЕ ДЕРЕВО ПОСАДИВ ЦЕ ДЕРЕВО

Саджай,Форрест,саджай!

Другою пристрастю Форреста після пінг-понгу було садівництво. Він казав, що посадити дерево - це як відкрити коробку шоколадних цукерок, спочатку просто спробував, а потім не можеш зупинитися.

Х'юстон,посадка пройшлауспішно!

Мало хто знає, але в місячному модулі Ніла Армстронга жив маленький бонсай на ім'я Боб. Ніхто не бачив його після повернення Нілу. Але здається тепер ми знаємо, що не самотні у Всесвіті

Де мое дерево,чувак?

Життя - це така штука, яка має правила, чувак. Саджати дерева - це тобі не боулінг, тут важливо знати межу. Треба знати де садити, коли садити і що садити, адже твої дерева задають тон міста! Подумай про це, чувак.

Дерево посадити?Елементарно,Ватсон!

Ніхто не знає, але перша справа відомого детектива була присвячена рослинам. Він намагався знайти кращий сорт тютюну для трубки.

Карти, гроші,два стволи!

Великий Кріс вибиває борги. Єдине, що він любить більше вибивання боргів - це садити дерева у своєму садку і виховувати сина. Саджаючи дерева, він знімае стресс. Це допомагає йому бути хорошим батьком.

Хай будез тобою Дерево!

Навчання Скайуокера магістр Йода почав не зовсім звично: Лопату в руки візьми ти і саджанці, відчуй Силу в собі. Пам'ятай - посадивши бодай одне дерево, не зможеш звернути з шляху цього ти!.